Jūsų skausmas - mūsų rūpestis.

Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą.

UAB “Liūdinga” yra įmonė, nuo 1995 metų teikianti laidojimo, laidojimo reikmenų prekybos, šarvojimo salių nuomos paslaugas. Per daugiau nei 20 darbo metų sukaupta patirtis leidžia iki smulkmenų suorganizuoti atsisveikinimą su artimu žmogumi. Pasitikėdami mūsų komanda galėsite būti tikri, kad bus pagalvota apie kiekvieną smulkmeną, kuri sunkią akimirką gali likti nuošalyje. Esame viena seniausių laidojimo įmonių Kaune puoselėjanti ilgametes vertybes ir nuolat siekianti kaip įmanoma labiau palengvinti naštą krentančią artimiesiems laidotuvių metu.

UAB „Liūdinga“ gali pasirūpinti laidotuvėmis nuo netekties akimirkos iki gedulingų pietų. Mūsų veiklos spektras aprėpia formalumus  išregistruojant mirusįjį, tvarkant reikalingus dokumentus; šarvojimo salių, transporto nuomą; šermenų organizavimą; kremavimo bei laidojimo paslaugas, palaikų transportavimą; ritualinių rūbų bei laidojimo reikmenų prekybą. Jei artimas žmogus mirė užsienyje, pargabensime palaikus į Lietuvą ir padėsime tinkamai atsisveikinti.

šarvojimo salė
laidojimo namai

UAB „Liūdinga“ įsikūrusi Kaune, tačiau, artimiesiems pageidaujant galime vežti laidoti velionį bet kur Lietuvoje.

Esame subūrę nedidelį, tačiau nuoširdų ir profesionaliai dirbantį kolektyvą, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas itin konkurencingomis kainomis. Mūsų darbe ypač svarbus žmogiškasis ryšys, todėl rūpinamės, kad komandoje dirbtų tik turintys gerus organizacinius įgūdžius ir gebantys situaciją įvertinti, bendrauti ir užjausti darbuotojai.

UAB „Liūdinga“ komanda dirba nuolat tobulėdama ir taip užsitarnaudama žmonių pasitikėjimą – juk sunkią valandą ypač svarbu, kad šalia būtų tik tie, kuriais pasitikėti galima.