Laidojimo paslaugos Kaune

UAB „Liūdinga“ – viena seniausių laidojimo įmonių Kaune, sukaupusi 28 metų patirtį, teikia visas laidojimo paslaugas.

Netekus artimo žmogaus, sunku galvoti apie tai, ką reikia daryti toliau. Praradimo jausmas sugniuždo ir darosi sunku mąstyti racionaliai – tokiomis akimirkomis reikalinga visapusiška pagalba. Todėl UAB „Liūdinga“ siūlo pasirūpinti Jūsų brangaus žmogaus laidotuvėmis iki smulkmenų.

Žmogui mirus namuose, galite iš karto susisiekti su mūsų specialistais – suteiksime konsultaciją, instruktuosime, kaip elgtis esamoje situacijoje. Medikams jau patvirtinus mirties faktą ir išdavus laikinąją medicininę mirties pažymą, kūnas (jei nereikalingas ikiteisminis tyrimas) paimamas iš namų ir nugabenamas paruošimui. Esant poreikiui, palaikus galima patalpinti specialiai tam pritaikytoje kameroje trumpalaikiui (iki 5 parų) ar ilgalaikiui (iki mėnesio) saugojimui.

laidojimo paslaugos
laidojimo paslaugos

Artimiesiems pageidaujant, galime sutvarkyti visus reikalingus dokumentus – pasirūpinti mirusiojo išregistravimu, mirties liudijimo išdavimu, dokumentais, reikalingais vienkartinės pašalpos gavimui. Jei pašalpos dydis viršija paslaugų kainą, artimiesiems išmokamas likutis.

Vėliau, sutartu laiku laidojimo namuose „Liūdinga“ artimieji laukiami laidotuvių detalių suderinimui.

Norint mirusįjį kremuoti, pasirūpinsime ekologišku karstu, padėsime rasti tinkamą urną palaikams ir suderinti laidojimo vietą. Nuosavu transportu nugabensime kūną į pasirinktą krematoriumą Kėdainiuose, Rygoje arba Suvalkuose.

UAB „Liūdinga“ padės išsirinkti vietą, kurioje vyks šermenys. Įmonė siūlo rinktis iš dviejų, moderniai įrengtų šarvojimo salių. Jei salės užimtos – rasime laisvą bažnytinę salę. Su trupučiu artimųjų pagalbos, parinksime reikalingą ritualinę atributiką, rūbus, avalynę, gėles, kurias vėliau pristatysime tiesiai į šarvojimo salę. Pasirūpinsime pageidaujama muzika – giedoriais, gyvais instrumentais ar garso įrašais (siūloma – Gregorian vienuolių muzika). Galime užsakyti ir užkandžius, kurie bus patiekti šermenų metu.

Dažnai artimiesiems būna sudėtinga greitai rasti dvasininką laidotuvių apeigoms. UAB „Liūdinga“ gali suorganizuoti dvasininko dalyvavimą, nepriklausomai nuo tikėjimo ar kitų religinių įsitikinimų. Sklandžia laidotuvių ceremonijos eiga pasirūpins patyrusi administratorė.

Velionio karstas arba urna pristatoma į laidojimo vietą įmonės transportu. Mielai pasirūpinsime ir svečių pervežimu iš šarvojimo salės į kapines, iš jų – į gedulingų pietų vietą, savo autobusu.

Gedulingi pietūs vis dar gaji tradicija, norint padėkoti iš toli atvykusiems pagerbti mirusiojo. UAB „Liūdinga“ gali suorganizuoti pietus, padėti rezervuoti vietą.

Mirus brangiam žmogui, gijimo procesas būna ilgas ir skausmingas. Pamažu susitaikyti su netektimi, negalvojant apie laidotuvių formalumus – šiek tiek lengviau. Tad jei turite galimybę – patikėkite laidotuvių organizavimą profesionaliai UAB „Liūdinga“ komandai.

šarvojimo salė